Agencja Interaktywna Kraków – Jako firma z branży marketingu internetowego, zapewnimy kompleksowe działania reklamowe, mające na celu zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów!

Agencja Interaktywna Kraków – IT Holding

Agencja Interaktywna IT Holding prowadzi skuteczne działania reklamowe w Krakowie od 2008 roku. Kluczowym obszarem naszych usług jest pozycjonowanie, kampanie Google Ads, reklama w Social Media oraz tworzenie stron i sklepów internetowych zoptymalizowanych pod wyszukiwarkę Google. Posiadamy setki zrealizowanych projektów w Krakowie. Dobrze znamy rynek produktów i usług, dlatego skutecznie dobieramy odpowiednie kanały dotarcia do klientów. Nasza Agencja Interaktywna z Krakowa pomoże Ci zaistnieć w internecie. Dzięki naszej pracy zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz zyski swojej firmy.

Dlaczego Agencja Interaktywna z Krakowa?

Kraków to duże miasto, gdzie kampanie reklamowe wymagają szczególnego dopracowania, aby dotrzeć do wybranej grupy odbiorców. Oczywiście nie skupiamy się tylko i wyłącznie na samym Krakowie ale także na wszystkich okolicznych miejscowościach. Realizujemy również kampanie ogólnopolskie. Przy wyborze agencji interaktywnej ważne jest sprawdzenie jej oferty. Dla nas najważniejsze jest pozycjonowanie Kraków, gdyż oprócz Google Ads, to najlepszy kanał dotarcia do nowych klientów. Reklama Internetowa Kraków to także skuteczne Social Media. Wizerunek firmy w internecie jest równie ważny jak jej widoczność. Wybierz IT Holding – profesjonalną agencję interaktywną Kraków.

Co może zaproponować Agencja Interaktywna Kraków?

Agencja Interaktywna powinna posiadać w swojej ofercie szereg usług reklamowych związanych z strategią widoczności w internecie (np. na terenie Krakowa). Oprócz tego co oferuje Agencja SEO, powinny tam się znaleźć:

  • Projektowanie stron i sklepów internetowych
  • Hosting stron
  • Kampanie w Social Mediach
  • Content Marketing
  • Marketing Szeptany

Agencja Interaktywna Kraków IT Holding skutecznie zajmie się marketingiem internetowym. Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową i zajmiemy się wszystkimi obszarami, w których Warto pojawić się jako firma z danej branży. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta.

Cennik Agencji Interaktywnej z Krakowa

Koszt prowadzenia kampanii na terenie Krakowa jest różny. W przypadku stworzenia strony internetowej będzie to koszt jednorazowy, uzależniony od wymagań klienta i funkcjonalności. Pozycjonowanie Stron jak i Kampania SEM to już koszty miesięczne, których wycena jest indywidualna. Wszystko zależy tutaj od konkurencyjności oraz od liczby słów kluczowych, które mają być pozycjonowane lub dodane do kampanii linków sponsorowanych. Przy Social Media, na ogół ustalamy z klientem profil prowadzenia fanpage oraz budżet reklamowy oraz to czy chce docierać do osób z Krakowa czy jego klienci znajdują się na terenie całego kraju. Jeśli chcesz poznać wycenę i propozycję współpracy to napisz lub zadzwoń do Nas, pomożemy Ci w wyborze najlepszej strategii marketingowej dla Twojej Firmy!

agencja interaktywna kraków

4.9/5 - (46 votes)Oferujemy również