Pozycjonowanie Warszawa to skuteczny sposób na dotarcie do mieszkańców Warszawy i okolic z ofertą swojej firmy! Oferujemy profesjonalną współpracę i doradztwo w zakresie pozycjonowania stron internetowych, nie tylko w Warszawie ale i w całej Polsce. Skontaktuj się z nami poprzez formularz po prawej stronie lub zadzwoń.

Pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Od 2008 roku zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizowaniu zaawansowanych projektów. Nasi specjaliści pozycjonują strony korporacyjne, portale i sklepy internetowe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, które chcą osiągnąć sukces w internecie, poprzez działania SEO. Dzięki naszej pracy zwiększycie swoją widoczność w wyszukiwarce, a większa ilość wejść na stronę przekłada się na większą liczbę potencjalnych klientów. Pozycjonowanie w 2020 roku to dużo większe wyzwanie niż kilka lat temu, coraz więcej firm korzysta z usług pozycjonowania, a koszty działań zewnętrznych stale rosną. Mimo tego, że nasze działania korzystają z najlepszych rozwiązań gwarantujących wysoką skuteczność pozycjonowania, to nadal jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo. Skorzystaj z formularza na stronie lub zadzwoń, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę pozycjonowania strony internetowej.

pozycjonowanie warszawa

Co to jest pozycjonowanie stron Warszawa?

Wyszukiwarka Google daje możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów, możemy podzielić ich na rynki globalne, krajowe lub lokalne. Pozycjonowanie Warszawa to skupienie się na klientach i promocji właśnie w obszarze Stolicy.

Pozycjonowanie w Warszawie skupia się na odpowiedniemu dobraniu słów kluczowych, dzięki którym strona będzie widoczna dla lokalnych klientów. Jak możesz sprawdzić swoją widoczność? Najszybszym sposobem będzie wybranie najważniejszych słów kluczowych opisujących Twoją działalność i dodanie do niego słowa „Warszawa”. Po wpisaniu ich w wyszukiwarce Google sprawdzisz czy pojawia się tam adres Twojej strony internetowej. Pamiętaj, że jedynie pierwsza strona wyników wyszukiwania potrafi przynieść sensowny wzrost odwiedzin.

Warszawa to świetny rynek nie tylko dla przedsiębiorców prowadzących swój biznes w stolicy. To również rozwiązanie, które pozwoli firmą, których lokalizacja jest poza Warszawą, pojawiać się w wynikach lokalnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu to przeczytaj artykuł na stronie Google.

Firma (Agencja SEO)

IT Holding jako „firma pozycjonująca” istnieje od ponad 10 lat na rynku, mamy olbrzymie doświadczenie w pozycjonowaniu słów kluczowych w Warszawie. Naszymi klientami są firmy z całej Polski, a także świadczymy usługi pozycjonowania na rynki zagraniczne. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, gdyż usługa pozycjonowania stron nie jest czymś szablonowym. Zajmujemy się realizowaniem kampanii pozycjonowania stron zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa. Możesz swobodnie powierzyć nam stronę swojej firmy i być pewnym, że pozycjonowanie stron w naszym wykonaniu nie spowoduje żadnej kary nałożonej przez wyszukiwarkę. Jako firma pozycjonująca mamy olbrzymie doświadczenie w pozycjonowaniu słów kluczowych w Warszawie. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, gdyż usługa pozycjonowania stron nie jest czymś szablonowym. Zajmujemy się realizowaniem kampanii SEO, zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa dbamy o szybkie rezultaty naszych działań.

Warszawa – Tanie pozycjonowanie

Czy w tych czasach tanie pozycjonowanie jest w ogóle możliwe? Wycena pozycjonowania zależy od wielu czynników. Najważniejszymi, które IT Holding bierze pod uwagę są:

 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Liczba wyszukiwani słowa kluczowego
 • Wiek domeny
 • Budowa strony internetowej
 • Bazowa liczba i rodzaj linków kierujących do domeny
 • Zawartość strony (wszystkie dostępne informacje)

Co może mieć wpływ na koszt pozycjonowania?

 • Koszty zewnętrzne (treści, działania link-buildingowe itp.)
 • Koszty pozyskania klienta (handlowcy, kampanie leadowe itp.)
 • Prowizje

Zgłaszając się do nas nie zapłacisz za żadnych pośredników, cała kampania będzie wykonywana przez Nas. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną cenowo ofertę, a realizacja naszych działań pozwoli Ci zdobyć nowych klientów!

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych to specjalność IT Holding. Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu portali internetowych pod kątem maksymalnego pozyskiwania ruchu organicznego pozwala nam przygotować świetną strategię dla e-Commerce. Przeprowadzimy pełną analizę asortymentu, kategorii produktów oraz możliwej filtracji, a następnie zoptymalizujemy Państwa sklep internetowy. Dzięki naszej pracy zyskają Państwo setki nowych klientów, a ruch płynący z wyszukiwania organicznego zamienimy w konwersje. Jesteś z Warszawy? Umów się z nami na spotkanie, gdzie omówimy wszystkie szczegóły naszej oferty. Jesteś z innego miasta? Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to chętnie odwiedzimy Cię w siedzibie Twojej firmy.

Pozycjonowanie Warszawa – Lokalne SEO

W Warszawie wiele firm działa tylko w określonym obszarze. Sprecyzowanie lokalizacji pozwala zmniejszyć koszt usługi pozycjonowania. Cennik pozycjonowania fraz lokalnych będzie dużo tańszy. Oprócz pozycjonowania na słowa kluczowe z miastem „Warszawa” polecamy również kombinacje fraz z dzielnicami. Tego typu słowa kluczowe na ogół posiadają mniejszą liczbę wyszukiwań, jednak przy zastosowaniu efektu skali, potrafią one przynieść niespodziewane rezultaty, jeśli chodzi o odzew klientów oraz zwiększenie sprzedaży.

Jak rozliczamy pozycjonowanie?

W zależności od listy słów kluczowych oraz modelu rozliczania z klientem, cena pozycjonowania stron nie jest taka sama dla każdej branży. Cena pozycjonowania jest ustalana indywidualnie i ma na nią wpływ wiele czynników, poczynając od technologii wykonania strony internetowej, a kończąc na parametrach zewnętrznych domeny. Jesteśmy w stanie dostosować strategię pozycjonowania także pod posiadamy budżet. Im więcej informacji posiadamy od zleceniodawcy, tym lepiej dostosujemy kampanię SEO pod kątem osiągania efektów. Skorzystaj z darmowej wyceny pozycjonowania, skontaktujemy się z Tobą i omówimy najlepsze rozwiązania.

Audyt i wycena pozycjonowania stron

Wykonamy dla Ciebie pełny audyt pod kątem pozycjonowania strony. Sprawdzimy Twoją stronę internetową pod kątem budowy, prędkości ładowania, treści i optymalizacji. Zbadamy linki przychodzące do strony i wypracujemy konkretną strategię SEO. Jesteśmy w stanie zweryfikować wcześniejsze prace związane z pozycjonowaniem i optymalizacją, wskazać wszystkie złe i dobre czynniki występujące w danej stronie. Przeprowadzamy audyty widoczności stron w wyszukiwarce Google. Doradzamy w przypadku rozbudowy i przenosin serwisów. Potrafimy znaleźć nisze, dzięki którym Twoja strona może zwiększyć ruch organiczny z wyszukiwarki. Posiadamy doświadczenie w produkcji portali i sklepów internetowych pod kątem SEO, nasze zalecenia optymalizacyjne zawsze procentują zwiększeniem ruchu.

Na czym polega pozycjonowanie i wybór słów kluczowych?

Pozycjonowanie Warszawa – to czynności mające na celu uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe typu „mechanik”, „fryzjer”, „lekarz” (inaczej ujmując: nazwy produktów i usług), w połączeniu ze słowami Warszawa czy w Warszawie. Do pozycjonowania takich fraz niezbędna jest odpowiednia optymalizacja strony internetowej oraz działania poza witryną nazywane „Off Site”:

 • Linkbuilding
 • Wizytówka Google Moja Firma
 • Social Sharing
 • Content Marketing

Dlaczego u Nas?

Realizujemy wiele kampanii pozycjonowania stron w Warszawie. Tysiące fraz w Top 3 wyników wyszukiwania z przyrostkiem „Warszawa” to efekt naszej pracy i doświadczenia w pozycjonowaniu. Nasze umowy na pozycjonowanie są jasne i czytelne. Potrafimy odpowiednio dobrać słowa kluczowe pod budżet klienta. Staramy się zoptymalizować proces pozycjonowania, dbając oczywiście o wszelkie zasady bezpieczeństwa strony, którą Nam powierzacie. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pozycjonowania stron w Warszawie.

Ile trwa pozycjonowanie strony w Warszawie?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Na czas niezbędny na pozycjonowanie strony internetowej ma wpływ kilka czynników:

 • Wiek domeny
 • Aktualna liczba linków przychodzących
 • Stopień optymalizacji strony internetowej
 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Budżet

Jeśli strona została nowo utworzona i domena nie posiada żadnych wartościowych linków. Proces pozycjonowania, w takim przypadku zostaje wydłużony, gdyż niezbędne jest osiągnięcie odpowiednich parametrów. Ważnym czynnikiem jest tutaj oczywiście rodzaj słów kluczowych. Dla słów z małym potencjałem ruchu i niewielką konkurencją, proces pozycjonowania może trwać kilka tygodni. Przy bardzo konkurencyjnych słowach kluczowych, pozycjonowanie może trwać od kilku miesięcy do nawet kilkunastu. Kluczowym czynnikiem przy pozycjonowaniu bardzo konkurencyjnych fraz jest budżet. Pozycjonowanie w oparciu o działania content marketingowe, w ogromnym stopniu przyspieszają efekty. Dla każdego klienta osobno szacujemy czas niezbędny na osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

Kiedy będę widział efekty?

Proces optymalizacji strony internetowej może trwać od kilku dni do kilku tygodniu. Po tym okresie powinien nastąpić wzrost pozycji, który powinien przełożyć się na zwiększenie liczby wejść na stronę internetową. Realnie efekty widać już po miesiącu współpracy, natomiast znaczący wzrost widoczności po około 3 miesiącach. Należy pamiętać, że mimo wysokich pozycji, proces SEO nie jest jednorazowym działaniem. Pozycjonowanie stron Warszawa uzależnione jest również od branży, przy dużej konkurencji proces może potrwać dłużej. Oczywiście przy rozpoczęciu z nami współpracy zostaniesz o tym poinformowany.

Jakimi technikami pozycjonujemy strony?

IT Holding pozycjonuje strony internetowe według najnowszych trendów. Dbamy o pełną optymalizację strony internetowej. Wyszukujemy atrakcyjne miejsca do pozyskania linków. Staramy się poruszać w obrębie kategorii tematycznej serwisu, aby profil linków był jak najbardziej zbliżony z tematyką strony.

Jako agencja SEO jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania w 2020 roku. Nasza strategia onsite i offsite pozwoli Twojej firmie osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Dbamy o rozwój naszego zespołu, testujemy i nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać wspaniałe wyniki.

Czas niezbędny do pozycjonowania strony zależy m.in. od stażu domeny oraz od konkurencyjności słów kluczowych. Dla prostych słów lokalnych czas jest dużo krótszy niż w przypadku słów ogólnopolskich związanych z bardzo konkurencyjnymi branżami. Szacunkowo prostsze słowa kluczowe mogą być pozycjonowane w czasie od kilku tygodniu do kilku miesięcy, słowa bardzo konkurencyjne to niekiedy kilkanaście miesięcy.

Cena pozycjonowania wynika ze strategii, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie wysokich pozycji. Wszystko zależy od ilości i konkurencyjności słów kluczowych. Koszt strategii opierającej link building o działania content marketingowe będzie zdecydowanie droższy od prostej strategii linkowania. Koszt optymalizacji i publikacji treści również jest czynnikiem mającym wpływ na cenę usługi pozycjonowania. Innymi słowy, pozycjonowanie może być realizowane w budżecie od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Pierwsze efekty pozycjonowania widać już po przeprowadzonej optymalizacji, trwa ona na ogół od kilku dni do tygodnia. Od tego momentu również ruch do strony powinien stopniowo rosnąć.

Często klienci nie chcą rozmawiać o budżecie jakim dysponują na pozycjonowanie. Dla nas jest to istotna informacja, gdyż jesteśmy w stanie dopasować odpowiednio strategię działań, aby maksymalizować efekt. Przy niskich budżetach niekiedy pozycjonowanie może się zupełnie nie opłacać. Warto wtedy zastanowić się nad innymi działaniami związanymi z marketingiem internetowym.

Jeśli Twoja strona jest wykonana w szablonie HTML lub w CMSach typu WordPress, Joomla (bądź innych znanych), wtedy bez większych problemów strona powinna nadawać się do pozycjonowania. W przypadku dedykowanych systemów CMS niezbędna jest weryfikacja strony pod kątem możliwości wprowadzenia optymalizacji.

Wpisy o pozycjonowaniu
Oferujemy również