Specjalisci ITHolding

Pozycjonowanie Warszawa

Jesteś tutaj: IT HoldingPozycjonowaniePozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie Stron Warszawa - IT Holding Sp. z o.o.

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizowaniu zaawansowanych projektów. Nasi specjaliści pozycjonują strony korporacyjne, portale i sklepy internetowe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, które chcą osiągnąć sukces w internecie. Dzięki naszej pracy zwiększycie swoją widoczność w wyszukiwarce, a większa ilość wejść przekłada się na większą liczbę sprzedaży. Pozycjonowanie w 2019 roku to dużo większe wyzwanie niż kilka lat temu. Mimo większych kosztów obsługi projektów, jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo. Skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę pozycjonowania strony internetowej.

Co kryje się pod hasłem „pozycjonowanie stron internetowych Warszawa”?

Wyszukiwarka Google daje możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów, możemy podzielić ich na rynki globalne, krajowe lub lokalne. Pozycjonowanie Warszawa to skupienie się na klientach i promocji właśnie w obszarze Stolicy.

Pozycjonowanie Lokalne – Dzięki odpowiedniemu dobraniu słów kluczowych strona będzie widoczna dla lokalnych kontrahentów. Jak możesz sprawdzić swoją widoczność? Najszybszym sposobem będzie wybranie najważniejszych słów kluczowych opisujących Twoją działalność i dodanie do niego nazwy miasta bądź miast, w których chciałbyś się pojawiać np. pozycjonowanie Warszawa, tanie pozycjonowanie Warszawa, skuteczne pozycjonowanie Warszawa czy pozycjonowanie stron Warszawa.

Warszawa to świetny rynek nie tylko dla przedsiębiorców prowadzących swój biznes w stolicy. Dzięki reklamie internetowej jaką jest pozycjonowanie dotrzesz ze swoją ofertą do odbiorców znajdujących się na terenie Warszawy i okolic.

Czy potrzebujesz SEO? Przeczytaj artykuł na stronie Google.

Agencja SEO Warszawa – IT Holding

IT Holding jako „firma pozycjonująca” istnieje od ponad 10 lat na rynku, mamy olbrzymie doświadczenie w pozycjonowaniu słów kluczowych w Warszawie. Naszymi klientami są firmy z całej Polski, a także świadczymy usługi pozycjonowania na rynki zagraniczne. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, gdyż usługa pozycjonowania stron nie jest czymś szablonowym. Zajmujemy się realizowaniem kampanii pozycjonowania stron zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa. Możesz swobodnie powierzyć nam stronę swojej firmy i być pewnym, że pozycjonowanie stron w naszym wykonaniu nie spowoduje żadnej kary nałożonej przez Google.

Tanie pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonownanie Lokalne w Wyszukiwarce Google
Pozycjonowanie Warszawa

Czy w tych czasach tanie pozycjonowanie jest w ogóle możliwe? Wycena pozycjonowania zależy od wielu czynników. Najważniejszymi, które IT Holding bierze pod uwagę są:

 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Liczba wyszukiwani słowa kluczowego
 • Wiek domeny
 • Budowa strony internetowej
 • Bazowa liczba i rodzaj linków kierujących do domeny

Co może mieć wpływ na koszt pozycjonowania?

 • Koszty zewnętrzne (treści, działania link-buildingowe itp.)
 • Koszty pozyskania klienta (handlowcy, kampanie leadowe itp.)
 • Prowizje

Pozycjonowanie Sklepów Warszawa

Pozycjonowanie sklepów internetowych to specjalność IT Holding. Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu portali internetowych pod kątem maksymalnego pozyskiwania ruchu organicznego pozwala nam przygotować świetną strategię dla eCommerce. Przeprowadzimy pełną analizę asortymentu, kategorii produktów oraz możliwej filtracji, a następnie zoptymalizujemy Państwa sklep internetowy. Dzięki naszej pracy zyskają Państwo setki nowych klientów, a ruch płynący z wyszukiwania organicznego zamienimy w konwersje.

Pozycjonowanie Lokalne Warszawa

W Warszawie wiele firm działa tylko w określonym obszarze. Sprecyzowanie lokalizacji pozwala zmniejszyć koszt usługi pozycjonowania. Cennik pozycjonowania fraz lokalnych będzie dużo tańszy. Oprócz pozycjonowania na słowa kluczowe z miastem „Warszawa” polecamy również kombinacje fraz z dzielnicami.

SEO Warszawa
SEO Warszawa

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Cennik

W zależności od listy słów kluczowych oraz modelu rozliczania z klientem, cena pozycjonowania stron nie jest taka sama dla każdej branży. Cena pozycjonowania jest ustalana indywidualnie i ma na nią wpływ wiele czynników, poczynając od technologii wykonania strony internetowej, a kończąc na parametrach zewnętrznych domeny. Jesteśmy w stanie dostosować strategię pozycjonowania także pod posiadamy budżet. Im więcej informacji posiadamy od zleceniodawcy, tym lepiej dostosujemy kampanię SEO pod kątem osiągania efektów. Skorzystaj z darmowej wyceny pozycjonowania, skontaktujemy się z Tobą i omówimy najlepsze rozwiązania.

Cennik Pozycjonowania Stron – Warszawa
Słowo kluczowePozycja 1-3Pozycja 4-5Pozycja 6-10
Mechanik Warszawa95 zł85 zł65 zł
Fryzjer Warszawa85 zł65 zł55 zł
Adwokat Warszawa200 zł160 zł120 zł
Stomatolog Warszawa170 zł160 zł150 zł
Komis Samochodowy Warszawa170 zł160 zł150 zł
Fotograf Warszawa150 zł140 zł130 zł

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Audyt i Wycena

Wykonamy dla Ciebie pełny audyt pod kątem pozycjonowania strony. Sprawdzimy Twoją stronę internetową pod kątem budowy, prędkości ładowania, treści i optymalizacji. Zbadamy linki przychodzące do strony i wypracujemy konkretną strategię SEO. Jesteśmy w stanie zweryfikować wcześniejsze prace związane z pozycjonowaniem i optymalizacją, wskazać wszystkie złe i dobre czynniki występujące w danej stronie. Przeprowadzamy audyty widoczności stron w wyszukiwarce Google. Doradzamy w przypadku rozbudowy i przenosin serwisów. Potrafimy znaleźć nisze, dzięki którym Twoja strona może zwiększyć ruch organiczny z wyszukiwarki. Posiadamy doświadczenie w produkcji portali i sklepów internetowych pod kątem SEO, nasze zalecenia optymalizacyjne zawsze procentują zwiększeniem ruchu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, kontaktu mailowego – biuro@itholding.pl lub telefonicznego

Biuro – 22 254-32-56

Konrad – 660-591-159

Wojtek – 602-341-452

IT Holding Pozycjonowanie Stron Warszawa
IT Holding Sp. z o.o. – Pozycjonowanie Warszawa

Co to jest pozycjonowanie Warszawa?

Pozycjonowanie Warszawa – to czynności mające na celu uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe typu „mechanik”, „fryzjer”, „lekarz” (inaczej ujmując: nazwy produktów i usług), w połączeniu ze słowami Warszawa czy w Warszawie. Do pozycjonowania takich fraz niezbędna jest odpowiednia optymalizacja strony internetowej oraz działania poza witryną nazywane „Off Site”:

 • Linkbuilding
 • Wizytówka Google Moja Firma
 • Social Sharing
 • Content Marketing

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Dlaczego U Nas?

Realizujemy wiele kampanii pozycjonowania stron w Warszawie. Tysiące fraz w Top 3 wyników wyszukiwania z przyrostkiem „Warszawa” to efekt naszej pracy i doświadczenia w pozycjonowaniu. Nasze umowy na pozycjonowanie są jasne i czytelne. Potrafimy odpowiednio dobrać słowa kluczowe pod budżet klienta. Staramy się zoptymalizować proces pozycjonowania, dbając oczywiście o wszelkie zasady bezpieczeństwa strony, którą Nam powierzacie. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pozycjonowania stron w Warszawie.

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Na czas niezbędny na wypozycjonowanie strony internetowej ma wpływ kilka czynników:

 • Wiek domeny
 • Aktualna liczba linków przychodzących
 • Stopień optymalizacji strony internetowej
 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Budżet

Jeśli strona została nowo utworzona i domena nie posiada żadnych wartościowych linków. Proces pozycjonowania, w takim przypadku zostaje wydłużony, gdyż niezbędne jest osiągnięcie odpowiednich parametrów. Ważnym czynnikiem jest tutaj oczywiście rodzaj słów kluczowych. Dla słów z małym potencjałem ruchu i niewielką konkurencją, proces pozycjonowania może trwać kilka tygodni. Przy bardzo konkurencyjnych słowach kluczowych, pozycjonowanie może trwać od kilku miesięcy do nawet kilkunastu. Kluczowym czynnikiem przy pozycjonowaniu bardzo konkurencyjnych fraz jest budżet. Pozycjonowanie w oparciu o działania content marketingowe, w ogromnym stopniu przyspieszają efekty. Dla każdego klienta osobno szacujemy czas niezbędny na osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

Po jakim czasie widać efekty pozycjonowania?

Proces optymalizacji strony internetowej może trwać od kilku dni do kilku tygodniu. Po tym okresie powinien nastąpić wzrost pozycji, który powinien przełożyć się na zwiększenie liczby wejść na stronę internetową. Realnie efekty widać już po miesiącu współpracy, natomiast znaczący wzrost widoczności po około 3 miesiącach. Należy pamiętać, że mimo wysokich pozycji, proces SEO nie jest jednorazowym działaniem.

Metody (Techniki) Pozycjonowania Stron Internetowych

IT Holding pozycjonuje strony internetowe według najnowszych trendów. Dbamy o pełną optymalizację strony internetowej. Wyszukujemy atrakcyjne miejsca do pozyskania linków. Staramy się poruszać w obrębie kategorii tematyczne serwisu, aby profil linków był jak najbardziej zbliżony z tematyką strony.

Czy pozycjonowanie jest bezpieczne?

Tak, nasze działania nigdy nie doprowadziły do nałożenia kary na stronę klienta.

Czy pozycjonowanie jest legalne?

Owszem, z wykluczeniem kilku branż, w których występują odgórne regulacje.

Czy pozycjonowanie się opłaca?

U większości firm pozycjonowanie daje ogromne efekty w postaci zwiększenia sprzedaży, zainteresowania usługami czy świadomości marki. Innymi słowy, jeśli Twój potencjalny klient do znalezienia produktów czy usług związanych z Twoją firmą użyje wyszukiwarki Google, to można powiedzieć, że pozycjonowanie się opłaca.

Czy pozycjonowanie to reklama?

Dobra reklama nie powinna być nachalna i kierować do zainteresowanych odbiorców. Skoro pojawiają się pytania „czy pozycjonowanie jest reklamą?”, znaczy to, że spełnia wszystkie wymogi reklamy, jednocześnie nią nie będąc.

Pozycjonowanie Warszawa

Ocena 5/5
Głosów 1347 PLN 300.00+ Pozycjonowanie Warszawa to najlepszy wybór dla wszystkich firm znajdujących się na terenie miasta i okolic.


Pozycjonowanie strony w Warszawie
Skuteczne Pozycjonowanie Warszawa
IT Holding Sp. z o.o. Agencja SEO zajmująca się pozycjonowaniem stron w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie 02-495
Telefon: 22 254 32 56


Zainteresowany darmową wyceną?

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Konrad 660-591-159 | Wojtek 602-341-452

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

[recaptcha]