Pozycjonowanie Warszawa to skuteczny sposób na dotarcie do mieszkańców i firm z Warszawy i okolic. Sprawimy, że dotrzesz do swoich potencjalnych klientów ze swoją ofertą! Oferujemy profesjonalną współpracę i doradztwo w zakresie pozycjonowania stron w Warszawie ale i w całej Polsce. Pozycjonowanie dla firm z Warszawy to jedna z najlepszych sposobów promocji dla lokalnych przedsiębiorców. Nie ma znaczenia jaki biznes prowadzisz, jeśli Twoimi odbiorcami są osoby fizyczne czy firmy, to pomożemy Ci zdobyć widoczność. Klienci sami zaczną się do Ciebie zgłaszać. Skontaktuj się z nami poprzez formularz po prawej stronie lub zadzwoń.

Pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie Stron Warszawa – Od 2008 roku zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zaawansowanych projektów. Nasi specjaliści pozycjonują strony korporacyjne, portale i sklepy internetowe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, które chcą osiągnąć sukces w internecie, poprzez działania SEO. Dzięki naszej pracy zwiększycie swoją widoczność w wyszukiwarce, a większa ilość wejść na stronę przekłada się na większą liczbę potencjalnych klientów. Pozycjonowanie to dużo większe wyzwanie niż kilka lat temu, coraz więcej firm korzysta z usług pozycjonowania, a koszty działań zewnętrznych stale rosną. Mimo tego, że nasze działania korzystają z najlepszych rozwiązań gwarantujących wysoką skuteczność pozycjonowania, to nadal jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo. Skorzystaj z formularza na stronie lub zadzwoń, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę pozycjonowania strony internetowej.

pozycjonowanie warszawa

Co to jest pozycjonowanie stron Warszawa?

Pozycjonowanie Warszawa to usługa, która poprawi widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwaniach lokalnych. Innymi słowy, będziesz widoczny na słowa kluczowe z miastem „Warszawa”.

Pozycjonowanie lokalne skupia się na wyborze słów kluczowych związanych z usługą lub produktem i powiązaniu go z lokalizacją. W ten sposób powstają zapytania typu „pozycjonowanie warszawa” czy inne związane z branżą. Jeśli chcesz sprawdzić swoją widoczność, możesz wybrać swoją podstawową usługę i wpisać w wyszukiwarkę Google to hasło ze słowem „Warszawa”. Może to być np. Mechanik Warszawa, Cukiernia Warszawa, Restauracja Warszawa czy cokolwiek innego co najlepiej i najprościej opisuje Twój biznes.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu to przeczytaj artykuł na stronie Google.

Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie Warszawa?

Największą korzyścią jest zwiększenie rozpoznawalności. Dużo więcej osób widzi Twoją firmę wpisując słowa kluczowe do wyszukiwarki. Odpowiednio wysokie pozycje przekładają się na zwiększoną liczbę wizyt na stronie. Jeśli Twoja usługa lub produkt jest wyszukiwana, to wysokie pozycje z pewnością wpłyną na zwiększenie sprzedaży lub zainteresowanie usługą. Wszystko zależy od tego, jak często wybrane słowa kluczowe są wyszukiwane. W przypadku podstawowych usług na terenie Warszawy, takich jak fryzjer, stomatolog, mechanik może to być kilkadziesiąt razy w miesiącu. To mogą być Twoi klienci! Również istnieją mniej powszechne usługi lub produkty dostosowane pod konkretne osoby. Wtedy grupa docelowa może być dużo mniejsza, jednak bycie nad konkurencją to zawsze duży atut i zwiększenie swoich szans na zdobycie klienta.

Czy oferujemy tanie pozycjonowanie stron Warszawa?

Czy w tych czasach tanie pozycjonowanie jest w ogóle możliwe? Wycena pozycjonowania zależy od wielu czynników. Najważniejszymi, które IT Holding bierze pod uwagę są:

 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Liczba wyszukiwani słowa kluczowego
 • Wiek domeny
 • Budowa strony internetowej
 • Bazowa liczba i rodzaj linków kierujących do domeny
 • Zawartość strony (wszystkie dostępne informacje)

Przy pozycjonowaniu lokalnym zawsze bierzemy pod uwagę konkurencję i działania jakie stosuje. Cena usługi to strategia osiągnięcia celu. Jeśli celem jest osiągnięcie wysokich pozycji z zakresu Top 3 na konkurencyjne słowa kluczowe, to musimy zadbać o odpowiednio dobrze zoptymalizowaną stronę oraz czynniki zewnętrzne taki jak linki. Zdarzają się przypadki, gdzie strona w aktualnej formie nie nadaje się do pozycjonowania lub możliwości optymalizacyjne będą mocno ograniczone ze względu na przestarzałą technologię. Wtedy koszt pozycjonowania może wzrosnąć o koszt wykonania nowej strony internetowej przystosowanej pod aktualne wymagania wyszukiwarki Google. Z drugiej strony, część stron może już być przystosowana do wyszukiwarki, może posiadać dobre parametry czy sporą liczbę naturalnych linków dobrej jakości. Wtedy koszt pozycjonowania potrafi być dużo mniejszy i tanie osiągnięcie wysokich pozycji staje się realne.

Co jeszcze ma wpływ na koszt pozycjonowania w Warszawie?

Zgłaszając się do nas nie zapłacisz za żadnych pośredników, cała kampania będzie wykonywana przez Nas. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną cenowo ofertę, a realizacja naszych działań pozwoli Ci zdobyć nowych klientów! W ten sposób ograniczysz koszty pozycjonowania. Na cenę SEO również ma wpływ sama strategia i wymagania klienta. Jeśli dedykowane działania obejmują content marketing oraz odpowiednie dbanie o wizerunek to koszty potrafią wzrosnąć.

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych to specjalność IT Holding. Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu portali internetowych pod kątem maksymalnego pozyskiwania ruchu organicznego pozwala nam przygotować świetną strategię dla e-Commerce. Przeprowadzimy pełną analizę asortymentu, kategorii produktów oraz możliwej filtracji, a następnie zoptymalizujemy Państwa sklep internetowy. Dzięki naszej pracy zyskają Państwo setki nowych klientów, a ruch płynący z wyszukiwania organicznego zamienimy w konwersje. Jesteś z Warszawy? Umów się z nami na spotkanie, gdzie omówimy wszystkie szczegóły naszej oferty. Jesteś z innego miasta? Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to chętnie odwiedzimy Cię w siedzibie Twojej firmy.

Jak rozliczamy pozycjonowanie stron w Warszawie?

W zależności od listy słów kluczowych oraz modelu rozliczania z klientem, cena pozycjonowania stron nie jest taka sama dla każdej branży. Cena pozycjonowania jest ustalana indywidualnie i ma na nią wpływ wiele czynników, poczynając od technologii wykonania strony internetowej, a kończąc na parametrach zewnętrznych domeny. Jesteśmy w stanie dostosować strategię pozycjonowania także pod posiadamy budżet. Im więcej informacji posiadamy od zleceniodawcy, tym lepiej dostosujemy kampanię SEO pod kątem osiągania efektów. Zwykle rozliczamy się w formie abonamentowej, gdyż dbamy o poziom realizacji usługi. Nasze działania zostają nawet po rozwiązaniu czy zakończeniu umowy. Ta forma umowy również pozwala nam na działania w sprawdzony i bezpieczny sposób, który odpowiada najnowszym trendom pozycjonowania.

Skorzystaj z darmowej wyceny pozycjonowania, skontaktujemy się z Tobą i omówimy najlepsze rozwiązania.

Audyt i doradztwo

Wykonamy dla Ciebie pełny audyt pod kątem pozycjonowania strony. Sprawdzimy Twoją stronę internetową pod kątem budowy, prędkości ładowania, treści i optymalizacji. Zbadamy linki przychodzące do strony i wypracujemy konkretną strategię SEO. Jesteśmy w stanie zweryfikować wcześniejsze prace związane z pozycjonowaniem i optymalizacją, wskazać wszystkie złe i dobre czynniki występujące w danej stronie. Przeprowadzamy audyty widoczności stron w wyszukiwarce Google. Doradzamy w przypadku rozbudowy i przenosin serwisów. Potrafimy znaleźć nisze, dzięki którym Twoja strona może zwiększyć ruch organiczny z wyszukiwarki. Posiadamy doświadczenie w produkcji portali i sklepów internetowych pod kątem SEO, nasze zalecenia optymalizacyjne zawsze procentują zwiększeniem ruchu.

Pozycjonowanie Warszawa – Dlaczego u Nas?

Realizujemy wiele kampanii pozycjonowania stron w Warszawie. Tysiące fraz w Top 3 wyników wyszukiwania z przyrostkiem „Warszawa” to efekt naszej pracy i doświadczenia w pozycjonowaniu. Nasze umowy na pozycjonowanie są jasne i czytelne. Potrafimy odpowiednio dobrać słowa kluczowe pod budżet klienta. Staramy się zoptymalizować proces pozycjonowania, dbając oczywiście o wszelkie zasady bezpieczeństwa strony, którą Nam powierzacie. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pozycjonowania stron w Warszawie.

Ile trwa pozycjonowanie strony w Warszawie?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Na czas niezbędny na pozycjonowanie strony internetowej ma wpływ kilka czynników:

 • Wiek domeny
 • Aktualna liczba linków przychodzących
 • Stopień optymalizacji strony internetowej
 • Konkurencyjność słów kluczowych
 • Budżet

Jeśli strona została nowo utworzona i domena nie posiada żadnych wartościowych linków. Proces pozycjonowania, w takim przypadku zostaje wydłużony, gdyż niezbędne jest osiągnięcie odpowiednich parametrów. Ważnym czynnikiem jest tutaj oczywiście rodzaj słów kluczowych. Dla słów z małym potencjałem ruchu i niewielką konkurencją, proces pozycjonowania może trwać kilka tygodni. Przy bardzo konkurencyjnych słowach kluczowych, pozycjonowanie może trwać od kilku miesięcy do nawet kilkunastu. Kluczowym czynnikiem przy pozycjonowaniu bardzo konkurencyjnych fraz jest budżet. Pozycjonowanie w oparciu o działania content marketingowe, w ogromnym stopniu przyspieszają efekty. Dla każdego klienta osobno szacujemy czas niezbędny na osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

Kiedy będę widział efekty?

Proces optymalizacji strony internetowej może trwać od kilku dni do kilku tygodniu. Po tym okresie powinien nastąpić wzrost pozycji, który powinien przełożyć się na zwiększenie liczby wejść na stronę internetową. Realnie efekty widać już po miesiącu współpracy, natomiast znaczący wzrost widoczności po około 3 miesiącach. Należy pamiętać, że mimo wysokich pozycji, proces SEO nie jest jednorazowym działaniem. Pozycjonowanie stron Warszawa uzależnione jest również od branży, przy dużej konkurencji proces może potrwać dłużej. Oczywiście przy rozpoczęciu z nami współpracy zostaniesz o tym poinformowany.

Jakimi technikami pozycjonujemy strony?

IT Holding pozycjonuje strony internetowe według najnowszych trendów. Dbamy o pełną optymalizację strony internetowej. Wyszukujemy atrakcyjne miejsca do pozyskania linków. Staramy się poruszać w obrębie kategorii tematycznej serwisu, aby profil linków był jak najbardziej zbliżony z tematyką strony.

Jako agencja SEO jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania w 2020 roku. Nasza strategia onsite i offsite pozwoli Twojej firmie osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Dbamy o rozwój naszego zespołu, testujemy i nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać wspaniałe wyniki.

Czas niezbędny do pozycjonowania strony zależy m.in. od stażu domeny oraz od konkurencyjności słów kluczowych. Dla prostych słów lokalnych czas jest dużo krótszy niż w przypadku słów ogólnopolskich związanych z bardzo konkurencyjnymi branżami. Szacunkowo prostsze słowa kluczowe mogą być pozycjonowane w czasie od kilku tygodniu do kilku miesięcy, słowa bardzo konkurencyjne to niekiedy kilkanaście miesięcy.

Cena pozycjonowania wynika ze strategii, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie wysokich pozycji. Wszystko zależy od ilości i konkurencyjności słów kluczowych. Koszt strategii opierającej link building o działania content marketingowe będzie zdecydowanie droższy od prostej strategii linkowania. Koszt optymalizacji i publikacji treści również jest czynnikiem mającym wpływ na cenę usługi pozycjonowania. Innymi słowy, pozycjonowanie może być realizowane w budżecie od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Pierwsze efekty pozycjonowania widać już po przeprowadzonej optymalizacji, trwa ona na ogół od kilku dni do tygodnia. Od tego momentu również ruch do strony powinien stopniowo rosnąć.

Często klienci nie chcą rozmawiać o budżecie jakim dysponują na pozycjonowanie. Dla nas jest to istotna informacja, gdyż jesteśmy w stanie dopasować odpowiednio strategię działań, aby maksymalizować efekt. Przy niskich budżetach niekiedy pozycjonowanie może się zupełnie nie opłacać. Warto wtedy zastanowić się nad innymi działaniami związanymi z marketingiem internetowym.

Jeśli Twoja strona jest wykonana w szablonie HTML lub w CMSach typu WordPress, Joomla (bądź innych znanych), wtedy bez większych problemów strona powinna nadawać się do pozycjonowania. W przypadku dedykowanych systemów CMS niezbędna jest weryfikacja strony pod kątem możliwości wprowadzenia optymalizacji.

Pozycjonowanie stron Warszawa to usługa, która poprawia widoczność stron internetowych dla lokalnych zapytań w wyszukiwarce Google.
Oferujemy również