Specjalisci ITHolding

Pozycjonowanie

Co to jest?

Jeśli spróbujemy „zapytać” wyszukiwarkę Google np. o najlepszą pizzę w Warszawie, uzyskamy zaledwie … 63. tysiące stron wyników. Bez względu jak bardzo głodny jest nasz poszukiwacz informacji, przejrzenie każdej z nich mogłoby mu zając nawet kilka lat życia. Nie wspominając o wyciągnięciu jakichkolwiek wniosków.  Dlatego też, im wyższą pozycję nasza strona internetowa w tym wyniku wyszukiwania zajmuje, tym większa szansa, że nasza oferta trafi do odpowiednio szerokiej grupy odbiorców. Mówiąc krócej, pozycjonowanie to bieg w sztafecie – tyle, że z gwarantowanym miejscem w czołówce.

W zależności od potrzeb stosuje się różne warianty pozycjonowania stron. Najpopularniejsze to pozycjonowanie w powiązaniu ze słowami kluczowymi (jak np. wspomniana już “pizza w Warszawie”) lub pozycjonowanie szerokie –  tzw. long tail ( z jez. angielskiego; „długi ogon”). Ta druga metoda najlepiej sprawdza się w przypadku dużych witryn lub portali internetowych, i w wielkim skrócie polega na maksymalnym zwielokrotnianiu ilości pozycjonowanych słów kluczowych.

Bez względu na to, która metoda okaże się optymalna dla Twojej firmy, dzięki specjalistom IT Holding wyjdziesz na zasłużone prowadzenie.

Zainteresowany darmową wyceną?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

[recaptcha]