Reklama w internecie Katowice

Agencja Interaktywna IT Holding oferuje profesjonalną reklamę w mieście Katowice. Dzięki nam Twoi potencjalni klienci będą w stanie dotrzeć do Twojej oferty. Nie ważne w jakiej branży prowadzisz swoją działalność, jeśli szukasz odbiorców swoich produktów lub usług to nasza oferta jest dla Ciebie.

Reklama Katowice pozytywnie wpływa na Twój wizerunek na rynku lokalnym. Stworzymy dla Ciebie najlepszą strategię marketingową, dzięki której będziesz w stanie zaistnieć w Katowicach. IT Holding od 2008 roku zajmuje się prowadzeniem kampanii reklamowych dla firm w internecie. Proponujemy szereg rozwiązań na zwiększenie widoczności w Katowicach, jak również w całej Polsce. Poznaj nasze propozycje reklamowe i skontaktuj się z nami.

Reklama Internetowa Katowice

Jako agencja SEO jesteśmy profesjonalistami od kampanii w internecie. Nasze główne produkty to pozycjonowanie i kampanie Google Ads. Dobra reklama internetowa w Katowicach pozwala dotrzeć do wszystkich mieszkańców zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami! Pomyśl sobie ile potencjalnych klientów codziennie wpisuje w wyszukiwarkę Google słowa kluczowe związane z Twoją działalnością. Czy nie chciałbyś, żeby ogromna część tych osób odwiedziła Twoją stronę internetową?

Jakie korzyści daje reklama internetowa Katowice?

Załóżmy, że jesteś dostawcą jakichkolwiek usług i prowadzisz swoją działalność na terenie Katowic. W jaki sposób znajdziesz potencjalnych klientów? Ogłoszenie w gazecie czy roznoszenie ulotek oczywiście pozwala w promocji ale w większości przypadków docierasz do osób nie szukających Twoich usług w danej chwili. Czemu więc pozycjonowanie stron Katowice jest takie ważne? Osoba szukająca prawnika, stomatologa, mechanika czy jakiejkolwiek usługi, szuka jej w danej chwili. Co wtedy zrobi? Zada odpowiednie zapytanie do wyszukiwarki Google. A to czy trafi do Ciebie, zależy tylko i wyłącznie od tego, na jakiej pozycji na dane słowo kluczowe będzie Twoja firma.

Cennik Reklamy Internetowej w Katowicach

Minimalny budżet reklamowy zależy od wielu czynników. Różne typy usług mają różne firmy konkurencyjne. Do wyceny równie ważna jest liczba wyszukiwania słów kluczowych. W Katowicach istnieje niekiedy kilkaset firm o takim samym profilu działalności, a miejsc na pierwszej stronie wyszukiwarki jest tylko 10. Wycenę każdego projektu (pozycjonowania i kampanii Ads) robimy indywidualnie. Przedział cenowy może wynosić od 200 zł do nawet kilku tysięcy.

Reklama Katowice – Opinie

Reklama Internetowa Katowice

Ocena 5/5
Głosów 102Oferujemy również